Проекти
LeNetEco 2 - Створення навчальної мережі для консолідації зусиль спільного екологічного контролю та моніторингу Басейні Чорного моря 2
Номер проекту BSB-1088
Структура програми
Конкретна мета програми
2. Сприяння координації охорони навколишнього середовища і спільного скорочення морського сміття в басейні Чорного моря
Пріорітет програми
Пріоритет 2.1 Поліпшення спільного екологічного моніторингу
Загальна мета проекту LeNetEco - консолідувати зусилля та активізувати суспільство в країнах Басейну Чорного моря шляхом здійснення екологічного контролю та моніторингу екологічної ситуації та її покращення в дельтах річок басейну Чорного моря.
Конкретні цілі проекту
1. Забезпечити доступ до освітніх ресурсів, знань та інформації у галузі охорони навколишнього середовища шляхом створення електронного ресурсу екологічного навчання та інформування.
2. Підвищити культурний та освітній потенціал громадян країн Басейну Чорного моря у сфері охорони навколишнього середовища шляхом розробки навчальної програми з екології.
3. Посилити співпрацю, накопичені знання та інформацію для забезпечення стабільного функціонування платформи LeNetEco та дати можливість іншим країнам та організаціям використовувати та розвивати її
LeNetEco 2 Партнерство
Головний партнер:
Університет Данубіус м. Галац
800654, Румунія, м. Галац, вул. Галац 3
E-mail: alinaraileanu@univ-danubius.ro
Партнер проекту 2:
Агентство Сталого Розвитку та
Європейської Інтеграції «Єврорегіон Нижній Дунай»
68600, Україна, м. Ізмаїл, вул. Кишинівська буд. 58
E-mail: asdei.euroregion@gmail.com
Партнер проекту3:
Одеський національний політехнічний університет
65044, Україна, м. Одеса, пр. Шевченко буд. 1а
E-mail: nataliyamitrofanova3@gmail.com
Партнер проекту4:
Університет "Проф. Д-р Асен Златаров"
8010, Болгарія, м. Бургас, пр. “Проф. Якімов”, 1
E-mail: rector@btu.bg
Партнер проекту5:
Асоціація транскордонного співробітництва
«Єврорегіон Нижній Дунай»
800119, Румунія, м. Галац, вул. Єроїлор, 64
E-mail: actedj@gmail.com
Партнер проекту6:
Екологічний консультаційний центр Кагул
3900, Р. Молдова, м. Кагул, вул. Б.П. Хашдєу, 7
E-mail: cce_cahul@yahoo.com
Очікувані результати
1. Основним і найважливішим результатом проекту є платформа LeNetEco, яка складається з трьох незалежних, але об'єднаних загальною метою частин.
По-перше, платформа LeNetEco суттєво зменшить проблему недостатнього знання громадян у країнах БСБ, особливо молоді, у галузі охорони навколишнього середовища та моніторингу.
Подруге, це буде місцем для публікації інформації про екологічну ситуацію дельт Басейну Чорного моря.
По-третє, це дозволить об'єднати зусилля різних соціальних груп громадян та організацій країн БСБ для контролю стану навколишнього середовища.
По-четверте, його створення сприятиме територіальній співпраці активних груп молоді, місцевих органів влади, лабораторій з екології, дослідників, громадських організацій.
По-п’яте, платформа LeNetEco та всі її частини будуть використовуватися та розвиватися після закінчення проекту, тобто бути результатом проекту тривалий час.
2. Наступним, але не менш важливим результатом досягнення загальної мети проекту є створення навчальної програми у галузі охорони навколишнього середовища та моніторингу екологічної ситуації. Ця програма складається з 5 навчальних курсів, орієнтованих на вибрані цільові групи.
3. Ще одним результатом проекту є підготовка учасників у п'яти пілотних групах у країнах-партнерах проекту загальною кількістю 960 осіб, 600 з яких - учні та студенти.
4. Похідний, але дуже важливий результат - це наявність он-лайн версії навчальної програми та навчальних матеріалів, їх розміщення на платформі LeNetEco. Вони будуть використані після закінчення проекту.
5. Кінцевим результатом проекту, який відображає всі попередні результати, є спільна діяльність активних груп громадян країн БСБ, обмін інформацією про екологічну ситуацію. Проект надає можливість громадянам інших країн Чорноморського басейну брати участь у цьому заході.Період реалізації проекту:
01.08.2020-31.07.2022
Бюджет проекту:
Загальна вартість проекту: 773 030.00 Євро Грант: 711 187.60 Євро(92%); Співфінансування: 61 842.40 Євро(8%) |
||
|