Проекти

LeNetEco 2 - Створення навчальної мережі для консолідації зусиль спільного екологічного контролю та моніторингу Басейні Чорного моря 2

Номер проекту BSB-1088

Структура програми

Конкретна мета програми

2. Сприяння координації охорони навколишнього середовища і спільного скорочення морського сміття в басейні Чорного моря

Пріорітет програми

Пріоритет 2.1 Поліпшення спільного екологічного моніторингу

 

Загальна мета проекту LeNetEco - консолідувати зусилля та активізувати суспільство в країнах Басейну Чорного моря шляхом здійснення екологічного контролю та моніторингу екологічної ситуації та її покращення в дельтах річок басейну Чорного моря.

 

Конкретні цілі проекту

1. Забезпечити доступ до освітніх ресурсів, знань та інформації у галузі охорони навколишнього середовища шляхом створення електронного ресурсу екологічного навчання та інформування.

2. Підвищити культурний та освітній потенціал громадян країн Басейну Чорного моря у сфері охорони навколишнього середовища шляхом розробки навчальної програми з екології.

3. Посилити співпрацю, накопичені знання та інформацію для забезпечення стабільного функціонування платформи LeNetEco та дати можливість іншим країнам та організаціям використовувати та розвивати її

 

LeNetEco 2 Партнерство

Головний партнер:

Університет Данубіус м. Галац

800654, Румунія, м. Галац, вул. Галац 3

E-mail: alinaraileanu@univ-danubius.ro

 

Партнер проекту 2:

Агентство Сталого Розвитку та

Європейської Інтеграції «Єврорегіон Нижній Дунай»

68600, Україна, м. Ізмаїл, вул. Кишинівська буд. 58

E-mail: asdei.euroregion@gmail.com

 

Партнер проекту3:

Одеський національний політехнічний університет

65044, Україна, м. Одеса, пр. Шевченко буд. 1а

E-mail: nataliyamitrofanova3@gmail.com

 

Партнер проекту4:

Університет "Проф. Д-р Асен Златаров"

8010, Болгарія, м. Бургас, пр. “Проф. Якімов”, 1

E-mail: rector@btu.bg

 

Партнер проекту5:

Асоціація транскордонного співробітництва

«Єврорегіон Нижній Дунай»

800119, Румунія, м. Галац, вул. Єроїлор, 64

E-mail: actedj@gmail.com

 

Партнер проекту6:

Екологічний консультаційний центр Кагул

3900, Р. Молдова, м. Кагул, вул. Б.П. Хашдєу, 7

E-mail: cce_cahul@yahoo.com

 

Очікувані результати

1. Основним і найважливішим результатом проекту є платформа LeNetEco, яка складається з трьох незалежних, але об'єднаних загальною метою частин.

По-перше, платформа LeNetEco суттєво зменшить проблему недостатнього знання громадян у країнах БСБ, особливо молоді, у галузі охорони навколишнього середовища та моніторингу.

Подруге, це буде місцем для публікації інформації про екологічну ситуацію дельт Басейну Чорного моря.

По-третє, це дозволить об'єднати зусилля різних соціальних груп громадян та організацій країн БСБ для контролю стану навколишнього середовища.

По-четверте, його створення сприятиме територіальній співпраці активних груп молоді, місцевих органів влади, лабораторій з екології, дослідників, громадських організацій.

По-п’яте, платформа LeNetEco та всі її частини будуть використовуватися та розвиватися після закінчення проекту, тобто бути результатом проекту тривалий час.

2. Наступним, але не менш важливим результатом досягнення загальної мети проекту є створення навчальної програми у галузі охорони навколишнього середовища та моніторингу екологічної ситуації. Ця програма складається з 5 навчальних курсів, орієнтованих на вибрані цільові групи.

3. Ще одним результатом проекту є підготовка учасників у п'яти пілотних групах у країнах-партнерах проекту загальною кількістю 960 осіб, 600 з яких - учні та студенти.

4. Похідний, але дуже важливий результат - це наявність он-лайн версії навчальної програми та навчальних матеріалів, їх розміщення на платформі LeNetEco. Вони будуть використані після закінчення проекту.

5. Кінцевим результатом проекту, який відображає всі попередні результати, є спільна діяльність активних груп громадян країн БСБ, обмін інформацією про екологічну ситуацію. Проект надає можливість громадянам інших країн Чорноморського басейну брати участь у цьому заході. 

Період реалізації проекту:

01.08.2020-31.07.2022

Бюджет проекту:

Загальна вартість проекту: 773 030.00 Євро

Грант: 711 187.60 Євро(92%); Співфінансування: 61 842.40 Євро(8%)


Термін реалізації:   01.08.2020-31.07.2022
Статус:    during

Інші проекти