Діяльність

Заключна конференція проекту

Заключна конференція проекту відбулася 27 листопада 2015 року в будівлі Ізмаїльського виконавчого комітету в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013 за участью всіх партнерів.

Консультаційний семінар

11 серпня 2015 р. в м. Ізмаїл (Україна) відбувся консультаційній семінар для зацікавлених сторін в рамках заходу WP2 – Дослідження ринку робочої сили портів у якому прийняли участь всі партнери, експерти та представники Ренійського та Ізмаїльського морських портів.

В рамках даного заходу представники Ренійського та Ізмаїльского портів провели змістовну бесіду з командою проекту та експертами і поділились своїми думками з приводу майбутнього роботи портів. Також, сторони акцентували увагу на негайну необхідність оновлення технологічної бази портів з метою конкурентноспроможності. Основна ж мета заходу - розгляд існуючої робочої бази (ринку праці) та її відповідність професійним нормам сьогодення.

Семінар

19 лютого 2015 - Семінар в рамках проекту "Створення тристоронньої транскордонної мережі для розвитку і маркетингу сільськогосподарських продовольчих місцевих традиційних продуктів у транскордонній зоні Нижнього Дунаю код MIS-ETC 2102.

Фінальні громадські слухання

6 лютого 2015 - Фінальні громадські слухання в рамках проекту "Енергія транскордонний ресурс", код MIS-ETC 1842